Vysoká kvalita a rozumná cena.
 
Záhonok 2448/39
Je to jednoduché - vy zavoláte, my prídeme, vyčistíme a vy budete spokojní.
960 01 Zvolen

   
  O spoločnosti
  Technika
  Partneri
  Cenník
  Referencie
  Kontakt
  Objednávkový formulár
  Pracovné príležitosti
  Realizované zákazky
   
Vysávac WAP SQ450-31

Partneri

SPD | Služby pre domácnosť
Logo SPD | Služby pre domácnosť
Spoločnosť SPD - Služby pre domácnosť ponúka komplexné služby pre svojich zákazníkov v domácnostiach a administratívnych priestoroch. Najvyššou prioritou pracovníkov spoločnosti je vysoká kvalita odvedených prác, čoho dôkazom je spokojnosť našich zákazníkov a opakovaná spolupráca s mnohými z nich.
Širokou škálou služieb sa spoločnosť zaradila medzi firmy, ktoré ponúkajú zákazníkom všetky potrebné riešenia pri realizácii svojich zámerov v bytoch, domoch a administratívnych priestoroch. Spoločnosť ponúka tieto služby: prestavby interiérov, rekonštrukcie, maľovanie, stierkovanie, pokladačské a obkladačské práce, výmeny okien, plávajúce podlahy, nábytok na mieru, upratovacie služby, elektroinštalácie, vodoinštalácie,...
   
WAP, ALTO Group
Logo WAP, ALTO
ALTO ponúka kompletnú škálu čistiacich systémov a jasné riešenia, ktoré zvládajú najprísnejšie požiadavky týkajúce sa čistenia. Dosiahnutie úspechu závisí na schopnosti firmy W.R.V., Zvolen ponúknuť klientom správne riešenia. Široká škála strojov ALTO a ich vybavenie umožňuje vyhovieť našim špecifickým a náročným požiadavkam. A práve preto nám okamžitý servis a podpora firmy W.R.V. Zvolen pomáha dosiahnuť spokojnosť s produktami firmy WAP.
Výrobný program firiem, ktoré zastrešuje skupina Alto Group so širokou paletou priemyselných riešení - tlakové stroje, vysávače a podlahové stroje, cez domáce čistiace stroje - je postavený na rovnakom základe - vysokej kvalite. Široký sortiment podporený bohatou škálou príslušenstva a prípravkov pokryje všetky požiadavky na čistenie.
   
KÄRCHER
   
Logo Kärcher
Kärcher pre svojich zákazníkov ponúka široký sortiment čistiacich strojov, ktoré sú určené na použitie ako do domácností tak aj na priemyselné účely. Spĺňajú náročné požiadavky na kvalitu, odvíjajúce sa od filozofie firmy - ponúknuť najoptimálnejšie riešenie pre daný úmysel použitia produktu. Svojím pomerom cena/výkon sa bezpochyby radia medzi špičku v priemysle, v ktorom konkurencia je obrovská a vývoj produktov je na veľmi vysokej úrovni a rýchlo napreduje.
Firma Agromepa s.r.o., Banská Bystrica - Šalková, ktorá je našim partnerom pre produkty firmy Kärcher, svojím prístupom k zákazníkovi môže slúžiť ako príklad pre ostatné spoločnosti, pôsbiace nie len na poli čistiacej techniky.
   

 

 
Dnes je:
 
28.11.2021
 
   
   
   
   
   
Tepovac Kärcher Puzzi 100